HICOP s.r.o. je česká prosperující společnost zabývající se výrobou tepelných čerpadel, chladící a klimatizační techniky

  • V oblasti tepelných čerpadel se společnost HICOP ® specializuje na využití geotermální energie (systém 
    země - voda a systém voda - voda). Energie ze země a z podzemní vody je totiž nejekonomičtějším zdrojem přírodní energie, která se dá pro vytápění objektů použít.

  • Při výrobě používáme pouze kvalitní komponenty, s důrazem na spolehlivost a dlouhou životnost. Hlavní díly technologie nakupujeme výhradně od renomovaných českých a evropských výrobců. Celou technologii doplňujeme vlastními díly, řídícím systémem a softwarem.

  • Naše výrobky absolvovaly náročné testy ve zkušební laboratoři  strojírenského zkušebního ústavu v Brně s vynikajícími výsledky. Díky technologii přídavného RDC výměníku, kterou naši technologové jako jediní používají standartně u všech tepelných čerpadel, dosáhují naše tepelná čerpadla výrazně vyšších parametrů (topný faktor) než konkurenční výrobky  a tím docilujeme nejefektivnějšího využití energie z přírody a tedy vysoce hospodárného  provozu.

  • Kvalitní výrobky se snažíme podpořit také odpovídající péčí o zákazníka. Záruční i pozáruční servis provádí naši vlastní servisní technici po celé České Republice.